SONEPAR AVDELING DRAMMEN

 

Du finner oss:

Nedre Eikervei 65
3048 Drammen 

Tlf: 32 86 10 00
Faks: 32 83 40 10

Postadresse:
Postboks 1 - 3001 Drammen

Felles e-post adresse:
drammen@sonepar.no (betjent mellom Kl. 08-16)


Åpningstid i butikk: Kl. 07-16
Salgssupport telefon 32 86 10 00: Kl. 07-16

 

 

Kontakter
Fornavn Etternavn Stilling Epost Telefon Mobil
Runar Aabo Salgssjef/Avdelingsleder runar.aabo@sonepar.no 32 86 10 06 91 78 03 65
Elin Wendelborg Innesalgsleder elin.wendelborg@sonepar.no 32 86 10 10 41 20 13 07
Jan Erik Sandnes Inneselger jan.erik.sandnes@sonepar.no 32 86 10 09 90 16 87 14
Lene Kristin Mølsted Inneselger lene.molsted@sonepar.no 32 86 10 02 90 58 15 50
Svein Roger Olsen Uteselger svein.roger.olsen@sonepar.no 32 86 10 05 92 24 20 54
Markus Norbom Larsen Shop medarbeider markus.larsen@sonepar.no    
Kai-Arild Dahlmann Olsen Shop ansvarlig kai.arild.dahlmann.olsen@sonepar.no 32 86 10 08  
Bård Farmen Uteselger industri baard.farmen@sonepar.no 32 86 10 15 45 02 72 42
Copyright 2021 Sonepar